LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Mūsų galimybės ir gamybos technologijos

Sukaupta patirtis ir moderni gamybinė bazė leidžia mums įgyvendinti praktiškai bet kokį nestandartinį vidaus durų ir interjero elementų sprendimą. Sąlyginai siaura specializacija lemia gamybos patikimumą – naudojame pažangias technologijas, todėl įgyvendindami sudėtingiausias interjero idėjas garantuojame galutinio rezultato kokybę.

Esame lankstūs ir atviri abipusiam bendradarbiavimui su architektais ir interjero dizaineriais, taip pat statybų projektų vystytojais, būstą įrengiančiomis įmonėmis – siūlome ne tik abipusiai naudingą bendradarbiavimą, o našią ilgalaikę partnerystę.


Tiek „Veneks“ vidaus durys, tiek interjero elementai gaminami atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento poreikius – pirmiausia aptariama produkto idėja, kuriami dizaino eskizai, brėžiniai ir vizualizacijos, parenkama tinkamiausia konstrukcija ir medžiagos, ir tik tuomet ruošiami gamybiniai brėžiniai.
Šiuolaikiški įrengimai ir meistrų patirtis įgalina itin tikslų sudėtingiausių gamybos užduočių įgyvendinimą. Automatizuotos, intelektualios ir ypatingai tikslios gamybos linijos bei apibrėžti kokybės kontrolės procesai maksimaliai sumažina galimybę įsivelti technologinėms klaidoms veikiant žmogiškajam faktoriui.
Ne mažiau svarbus už gamybą yra durų ar kitų interjero elementų sumontavimas ten, kur jie bus naudojami. Šis procesas reikalauja meistriško įgudusių rankų darbo, todėl montavimą atlieka mūsų serviso tarnyba – tai užtikrina nepriekaištingą ir ilgalaikį „Veneks“ gaminių tarnavimą.
„Veneks“ durys ištirtos Kauno technologijos universiteto Architektūros ir Statybos instituto Statybinės šiluminės fizikos mokslo laboratorijoje. Mūsų produkcija gavo aukščiausios IV klasės atsparumo ir patikimumo įvertinimus. Nustatytas ypatingai aukštas – net 43 decibelų – garso izoliacijos lygis.line