LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Santūraus dizaino vidaus durys „Ergo“„Ergo“ technologinės linijos vidaus durys skirtos vertinantiems intelektualų paprastumą ir skoningas minimalistines detales. Dėl santūraus dizaino jos puikiai dera stilingoje, dekoratyviomis detalėmis neperkrautoje gyvenamojoje erdvėje ar darbinėje aplinkoje. Šios durys pasižymi ypatingai geromis garso izoliacinėmis savybėmis. Vidaus durų „Ergo“paviršius gali būti dengtas naturalia mediena arba nudažytas bet kuria pageidaujama spalva. Tai durys šiuolaikiškiems namams, biurams ar viešbučiams.

  • Ypatingai tvirtos, nepralaidžios garsui ir atsparios aplinkos poveikiui skydinės konstrukcijos durys. Varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o užpildas – iš lengvos ir garsui nepralaidžios lino plaušo plokštės. Varčia dengiama konstrukciją sutvirtinančia didelio tankio medienos plaušo plokšte ir plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Į varčią gali būti montuojami reikiamo dydžio ir proporcijų stiklo intarpai – jo tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius. Stiklas derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei modeliais arba įleidžiamas į varčią be stiklajuosčių – tai priklauso nuo bendro durų ir Jūsų interjero stiliaus.
  • Dėl lygaus paviršiaus ši durų linija puikiai tinka skirtingų dangų ir detalių derinimui. Galimi įvairūs nerūdijančio plieno, aliuminio ar kitos medžiagos intarpai, suteiksiantys santūraus dizaino durims unikalų savitumą.

> „Ergo“ linijos durys interjeruose

 
line