LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Prabangios medinės vidaus durys „Grandus“

du testai


„Grandus“ technologinės linijos prabangios vidaus durys skirtos vertinantiems aukščiausią kokybę ir natūralias medžiagas. Šios tvirtos, ilgaamžės, laiko patikrinto stiliaus, tačiau modernios konstrukcijos medinės durys savo išvaizda bei apdailos elementais puikiai dera rafinuotame klasikiniame ar eklektiškame interjere.

  • Rėminės konstrukcijos įsprūdinės („filinginės“) durys, kurių varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o briaunos papildomai kaustomos kietmedžiu. Į karkasą raštų ir ornamentų vietose taip pat dedami kietmedžio masyvo intarpai.
  • Unikalų savitumą durims suteiks įvairūs specialiai Jums sukurti kietmedžio detalių, stiklajuosčių bei durų apvadų raštai bei ornamentai. Vietoj viršutinio apvado estetiniais sumetimais galima pasirinkti natūralaus medžio karnizus („karūnas“).
  • Varčios užpildo („filingo“) vietoje gali būti montuojamas vientisas arba reikiamų proporcijų langeliais padalintas stiklas, kurio tipą, matiškumą ir atspalvį pasirinksite pagal savo skonį bei poreikius. Stiklas derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei modeliais.

> „Grandus“ linijos durys interjeruose

 
line