LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Modernaus dizaino vidaus durys „Novus“Modernios vidaus durys „Novus“ darniai įsilies į Jūsų kuriamą aplinką ir papildys ją stilingomis detalėmis. Ši technologinė linija skirta tiems, kurie vertina šiuolaikišką gyvenimo būdą, tačiau kuriamam interjerui ieško nevienadienių sprendimų.

  • „Novus“ – rėminės konstrukcijos įsprūdinės („filinginės“) siauro karkaso medinės durys. Karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo, o durų varčios užpildas („filingas“) tvirtumo ir atsparumo sumetimais daromas iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, padengtos plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Vietoj užpildo gali būti montuojamas vientisas arba reikamo dydžio ir proporcijų langeliais padalintas stiklas, kuris įleidžiamas į karkasą – šios konstrukcijos durims nebūtinos stiklajuostės. Stiklo tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius.
  • Esant reikalui, kaip dekoratyvinis elementas montuojamos stiklajuostės bei naudojami nerūdijančio plieno, aliuminio, stiklo ar kitos medžiagos intarpai. Galimi įvairūs, specialiai Jums sukurti stiklajuosčių bei durų apvadų profiliai, raštai bei ornamentai, suteikaintys šiuolaikiško dizaino durims unikalų savitumą.

> „Novus“ linijos durys interjeruose

 
line