LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Medinės vidaus durys su stiklo intarpais „Vetro“Estetiška stiklo ir medžio jungtis kuria lengvumo bei elegancijos įspūdį, todėl „Vetro“  technologinės linijos durys puikiai dera skirtingo stiliaus aplinkoje – tiek prabangiame klasikiniame ar eklektiškame interjere, tiek šiuolaikiškoje lakoniško stiliaus erdvėje. Šios medinės vidaus durys su stiklo intarpais vertinamos ne tik dėl aukščiausios kokybės, bet ir dėl originalaus dizaino.

  • „Vetro“ – mišrios rėminės–skydinės konstrukcijos medinės durys, kurių varčios karkasas gaminamas iš kombinuoto minkštos ir kietos medienos masyvo su kietmedžio briaunomis. Unikali šių durų konstrukcinė ypatybė yra „nešantysis“ įsprūdinis stiklas. Toks techninis sprendimas leidžia pagaminti duris, kurioms nereikalingas karkasas visu perimetru.
  • Durų varčios užpildas daromas iš specialios, itin lengvos ir garsui nepralaidžios lino plaušo plokštės arba paprastesnių techninių charakteristikų medžio drožlių plokštės, kuri dengiama didelio tankio medienos plaušo plokšte ir plonu natūralios medienos sluoksniu.
  • Varčioje montuojamas vientisas vertikalus stiklo intarpas, kuris viršuje ir apačioje „neįrėmintas“ – tai suteikia durims lengvumo ir elegancijos. Stiklo storį, plotį, medžiagos tipą, matiškumą ir atspalvį galite rinktis pagal savo skonį bei poreikius.

> „Vetro“ linijos durys interjeruose

 
line