LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Medinės ir dažytos durų staktos, apvadaiDurų staktos ir apvadai gali paryškinti kuklaus dizaino duris, arba priešingai – dar labiau „įlieti“ duris į patalpos interjerą.

  • Durų staktos gali būti beapvadinės arba klasikinio profilio, montuojamos su apvadais. Jos gaminamos iš kombinuoto medienos masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu.
  • Beapvadinės staktos montuojamos vienoje plokštumoje kartu su siena. Jos būna įprastinio atidarymo (atveriamos į išorę) ir vidinio atidarymo (atveriamos į vidų).
  • Apvadai būna kalami arba klijuojami, o „L” formos profilio durų apvadai – reguliuojami, leidžiantys keisti staktos matmenis pagal sienos storį.
  • Skirtingų pločių, reljefų ir ornamentų durų apvadai gaminami iš kietmedžio masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu. Apvadų gamyboje naudojamos medžiagos priklauso nuo pasirinkto durų ir staktų gamybos būdo bei pageidaujamos paviršiaus dangos.
 Populiarūs modeliai

Gaminame įvairių išmatavimų bei profilių durų apvadus. Pageidaujant užsakovui, įgyvendiname dizaino idėjas pagal pateiktus eskizus ar brėžinius, esant reikalui sukuriame naujus raštus bei ornamentus. Čia pateikti tik kelių dažniau gaminamų apvadų profilių pavyzdžiai:

line