LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Vidaus durų priedai ir apdailos detalės

Unikalų savitumą durims suteiks įvairūs kietmedžio detalių, stiklajuosčių bei durų apvadų raštai bei ornamentai, kuriuos galite pasirinkti iš mūsų katalogo, o reikliausiems klientams galime sukurti specialiai pagal individualų užsakymą. Vidaus durų priedai ir apdailos detalės net ir paprasčiausioms durims gali suteikti išskirtinį stilių ir sukurti nepakartojamą atmosferą namuose arba biure.

Vidaus durų priedai ir apdailos detalės:


Durų staktos gali būti beapvadinės arba klasikinio profilio, montuojamos su apvadais. Jos gaminamos iš kombinuoto medienos masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu.
Vietoj viršutinio durų apvado ant staktos estetiniais sumetimais gali būti montuojami iš natūralaus kietmedžio arba iš dažytos didelio tankio medienos plaušo plokštės pagaminti karnizai („karūnos“). Tokios karūnos yra laikomos prabangos elementais,durys su šiomis detalėmis dera rafinuotame klasikiniame interjere.
Durų stiklas gali būti vientisas arba padalintas reikamo dydžio ir proporcijų langeliais. Jis derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei modeliais.
Rankenas, spynas, vyrių dekoratyvinius gaubtus galite rinktis pagal durų stilių, spalvą, bendrą interjero koloritą ir jame vyraujančias detales.line