LT   ENG   RU
 
+370 615 85000
dainius@veneks.lt ; labas@zoomroom.lt
Interjero salonas "ZoomRoom" Vilnius, Vytenio g. 20
 
Konkursas
lineDurų istorija: nuo dizaino idėjos iki montavimo
Gyvai pamatykite, kaip sukuriamos, pagaminamos ir sumontuojamos „Veneks“ vidaus durys.


Nestandartinės vidaus durys „Veneks“

Mūsų gaminamos vidaus durys pasižymi ne vien nepriekaištinga kokybe, bet ir originaliu dizainu. Rinkitės ne tik durų išmatavimus ir tipą, pvz. rėmines–įsprūdines ar lygias skydines, vienvėres ar dvivėres duris – įmanoma bet kokia Jums reikalinga forma (netgi apvalios durys), spalva, tekstūra, taip pat įvairūs mediniai, metalo, stiklo ar odos intarpai bei detalės.

Sukuriame arba pagal užsakovo dizaino eskizą ar pateiktus brėžinius įgyvendiname išskirtinius durų varčios, stiklajuosčių, apvadų ir karnizų („karūnų“) raštus bei ornamentus. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti naujų, originalių ir netikėtų vidaus durų dizaino sprendimų.

„Veneks“ vidaus durys:


medinės vidaus durys durys

„Grandus“ linijos prabangios vidaus durys skirtos vertinantiems aukščiausią kokybę ir natūralias medžiagas. Šios tvirtos, ilgaamžės, laiko patikrinto stiliaus, tačiau modernios konstrukcijos medinės durys savo išvaizda bei apdailos elementais puikiai dera rafinuotame klasikiniame ar eklektiškame interjere.
Klasikine harmonija alsuojančios vidaus durys „Alba“ taps prabangiu ir skoningu Jūsų interjero akcentu. Ši išskirtinė linija vertinama dėl labai plačių reljefinių ornamentų, raštų ir spalvinės integracijos galimybių. „Alba“ durys taip pat pasižymi nepralaidumu garsui, ypač tvirta konstrukcija bei atsparumu aplinkos poveikiams.
„Novus“ linijos durys darniai įsilies į Jūsų kuriamą aplinką ir papildys ją stilingomis detalėmis. Ši linija skirta tiems, kurie vertina šiuolaikišką gyvenimo būdą, tačiau kuriamam interjerui ieško nevienadienių sprendimų.
Estetiška stiklo ir medžio jungtis kuria lengvumo bei elegancijos įspūdį, todėl „Vetro“ linijos durys puikiai dera skirtingo stiliaus aplinkoje – tiek prabangiame klasikiniame ar eklektiškame interjere, tiek šiuolaikiškoje lakoniško stiliaus erdvėje.
„Ergo“ linijos durys skirtos vertinantiems intelektualų paprastumą ir minimalistines detales. Dėl santūraus dizaino jos dera stilingoje, detalėmis neperkrautoje gyvenamojoje ar darbinėje erdvėje. Šios durys pasižymi ypač geromis garso izoliacinėmis savybėmis.line