Garantiniai įsipareigojimai

Esame savo srities profesionalai ir nestandartinių vidaus durų bei interjero detalių gamybos lyderiai. Visiškai pasitikėdami „Veneks“ gaminių kokybe bei ilgaamžiškumu, suteikiame savo produkcijai ilgiausią garantinį laikotarpį iš visų Lietuvos vidaus durų gamintojų. Garantiją papildo ir nuolatinė kokybės patikra bei laboratoriniai tyrimai, kurie patvirtina produkcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Būtina sąlyga ilgam vidaus durų ir kitų interjero elementų tarnavimui – profesionalus jų sumontavimas ir priežiūra. Kad galėtume prisiimti ilgalaikius garantinius įsipareigojimus, visus montavimo darbus turi atlikti mūsų serviso tarnyba.

Ilgalaikė garantija – ilgo ir nuoseklaus darbo vaisius, pasiektas per daugelį darbo metų. Galime didžiuotis kokybiška ir ilgaamže savo produkcija, todėl jai suteikiama garantija – net 5 metai. Garantiniu laikotarpiu ir garantijai pasibaigus „Veneks“ produktais taip pat rūpinasi mūsų patyrę meistrai.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.