Slapukas yra nedidelis failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukų pagalba interneto svetainė atpažįsta naudotojo įrenginį (pvz., naudotojui kitą kartą apsilankius šioje interneto svetainėje), tokiu būdu sudarant galimybę palengvinti vartotojui naršymą svetainėje ir (arba) suteikiant tam tikrą informaciją svetainės savininkui apie svetainės naudojimą.

Kokius slapukus naudojame?
VENEKS naudoja tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar prisijungimo prisiminimo, tiek ir analitinius slapukus. Iš pastarųjų VENEKS naudoja „Google Analytics“ įrašomus slapukus. Jie įrašomi VENEKS parduotuvei naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Minėti analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Visa tai mums padeda tobulinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinant, kad naudotojai lengvai rastų tai, ko ieško. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine – standartinė vartotojų nustatymų informacija ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – bus perduota ir saugoma Google. VENEKS nenaudos ir jokiai trečiajai šaliai neleis naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu. Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies jūsų IP adreso su jokia kita informacija, kurią turi Google.

Kviečiame architektus, interjero dizainerius ir statybų projektų vystytojus užmegzti bendradarbiavimą su „Veneks“. Kelių sričių specialistų komanda gali sukurti ypatingus sprendimus namams, biurams, viešbučiams, restoranams ar kitos paskirties erdvėms. Tik dirbdami kartu galime pasiekti profesinių aukštumų ir patenkinti įnoringiausių klientų poreikius.

Mes padėsime kurti išskirtinius, visapusiškai kokybiškus interjerus Jūsų klientams. Partnerystė naudinga abipusiai – Jūs galite pasiūlyti savo klientams originalius interjero sprendimus, pasižyminčius ypatingai aukšta atlikimo kokybe ir ilgalaikėmis garantijomis, o mes galime įgyvendinti ir visai paprastas, ir itin sudėtingas Jūsų užduotis.

Kodėl verta bendradarbiauti su „Veneks“?

  • Mūsų duona – nestandartiniai sprendimai interjerui. Esame sudėtingų problemų sprendimo ekspertai, kiekvieną iššūkį pasitinkantys su neišsenkančia energija ir tobulėjimo troškimu. Galime įgyvendinti nepaprastas interjero idėjas ir garantuojame galutinio rezultato kokybę. Kiekvienas sprendimas sulaukia 100% mūsų profesionalų dėmesio ir pastangų, tad galite būti tikri dėl nepriekaištingo darbų atlikimo.
  • Galime pasiūlyti viską iš vienų rankų: vidaus ir lauko duris, langus, palanges, sienų ir lubų apdailos skydus, grindjuostes, laiptus, baldų fasadus bei kitus gaminius interjerui iš medžio ir didelio tankio medienos plaušo plokštės. Visi reikalingi gamybos bei montavimo sprendimai iš vienų rankų – tai mažiau rūpesčių, sklandesnis derinimo procesas ir geresnis galutinis rezultatas.
  • Įgyvendindami interjero kūrėjų idėjas patenkiname Jūsų užsakovų poreikius. Išpildome užduotis pagal pateiktus tikslius brėžinius, jei jų nėra – pagal eskizus patys parengiame brėžinius ir projektines vizualizacijas. Esame lankstūs, galime patarti ir konsultuoti visais gamybos klausimais, taip pat mokame išklausyti, įsigilinti į situaciją bei užsakovo pageidavimus.
  • Esame ne tik vykdytojai. Mes – patikimi ir lankstūs interjero kūrėjų partneriai.

 

Susisiekite su mumis, bendradarbiavimą aptarsime asmeniškai: El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Esame reiklūs sau ir gaminamai produkcijai. Augimą suprantame kaip tobulėjimą, todėl nuolat geriname savo veiklą. Vystome ne tik verslo ir gamybos iprocesus bei technologinę bazę – ne mažiau svarbiu veiklos aspektu laikome klientų aptarnavimo kultūrą bei įmonės darbuotojų kompetenciją.

Mūsų darbas apima visus produktų kūrimo, gamybos ir aptarnavimo etapus – pradedant kūrybiniais dizaino darbais, baigiant pilnu gaminio aptarnavimu po sumontavimo jo eksploatacijos vietoje. Siekiame ilgalaikių tikslų, todėl kiekvienam individualiam atvejui ieškome sprendimų, kokių reikia būtent Jums – funkcionalių, estetiškų ir ilgaamžių. Pasitikime savo jėgomis, todėl nebijome gaminamai produkcijai suteikti ilgiauisą garantiją iš visų Lietuvos gamintojų.

Sąlyginai siaura specializacija, moderni gamybinė bazė, naujausios technologijos ir apibrėžti kokybės kontrolės procesai padeda mums pasiekti esminį tikslą – aukščiausią „Veneks“ gaminamos nestandartinės produkcijos kokybę bei patikimumą.

Esame savo srities profesionalai ir nestandartinių vidaus durų bei interjero detalių gamybos lyderiai. Visiškai pasitikėdami „Veneks“ gaminių kokybe bei ilgaamžiškumu, suteikiame savo produkcijai ilgiausią garantinį laikotarpį iš visų Lietuvos vidaus durų gamintojų. Garantiją papildo ir nuolatinė kokybės patikra bei laboratoriniai tyrimai, kurie patvirtina produkcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Būtina sąlyga ilgam vidaus durų ir kitų interjero elementų tarnavimui – profesionalus jų sumontavimas ir priežiūra. Kad galėtume prisiimti ilgalaikius garantinius įsipareigojimus, visus montavimo darbus turi atlikti mūsų serviso tarnyba.

Ilgalaikė garantija – ilgo ir nuoseklaus darbo vaisius, pasiektas per daugelį darbo metų. Galime didžiuotis kokybiška ir ilgaamže savo produkcija, todėl jai suteikiama garantija – net 5 metai. Garantiniu laikotarpiu ir garantijai pasibaigus „Veneks“ produktais taip pat rūpinasi mūsų patyrę meistrai.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.