Vidaus durų priedai ir apdailos detalės

Unikalų savitumą durims suteiks įvairūs kietmedžio detalių, stiklajuosčių bei durų apvadų raštai bei ornamentai, kuriuos galite pasirinkti iš mūsų katalogo, o reikliausiems klientams galime sukurti specialiai pagal individualų užsakymą. Vidaus durų priedai ir apdailos detalės net ir paprasčiausioms durims gali suteikti išskirtinį stilių ir sukurti nepakartojamą atmosferą namuose arba biure.

Sienų durų apdailos skydai: Galime pagaminti bet kokio sudėtingumo įvairias interjero detales ir dekoro elementus, kurie padeda išlaikyti vientisą aplinkos stilių, tekstūras bei atspalvius. Gaminame medines detales laiptams, baldams, sienų bei lubų apdailos skydus, įvairias interjero apdailos detales.

Grinjuostės, palangės baldų fasadai: Stiliaus vientisumą padės išlaikyti durų apvadų dizainą atitinkančios grindjuostės, interjere derantys laiptų turėklai ir pakopos, įvairios apdailos detales. Esant poreikiui, galime pagaminti netgi medinius baldų fasadus.

Durų staktos, apvadai

Durų staktos gali būti beapvadinės arba klasikinio profilio, montuojamos su apvadais. Jos gaminamos iš kombinuoto medienos masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu.

Durų staktos ir apvadai gali paryškinti kuklaus dizaino duris, arba priešingai – dar labiau „įlieti“ duris į patalpos interjerą.

 • Durų staktos gali būti beapvadinės arba klasikinio profilio, montuojamos su apvadais. Jos gaminamos iš kombinuoto medienos masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu.
 • Beapvadinės staktos montuojamos vienoje plokštumoje kartu su siena. Jos būna įprastinio atidarymo (atveriamos į išorę) ir vidinio atidarymo (atveriamos į vidų).
 • Apvadai būna kalami arba klijuojami, o „L” formos profilio durų apvadai – reguliuojami, leidžiantys keisti staktos matmenis pagal sienos storį.
 • Skirtingų pločių, reljefų ir ornamentų durų apvadai gaminami iš kietmedžio masyvo arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės, kuri dažoma arba dengiama plonu medienos sluoksniu. Apvadų gamyboje naudojamos medžiagos priklauso nuo pasirinkto durų ir staktų gamybos būdo bei pageidaujamos paviršiaus dangos.

Populiarūs modeliai

Gaminame įvairių išmatavimų bei profilių durų apvadus. Pageidaujant užsakovui, įgyvendiname dizaino idėjas pagal pateiktus eskizus ar brėžinius, esant reikalui sukuriame naujus raštus bei ornamentus. Čia pateikti tik kelių dažniau gaminamų apvadų profilių pavyzdžiai:

Durų karnizai

Vietoj viršutinio durų apvado ant staktos estetiniais sumetimais gali būti montuojami iš natūralaus kietmedžio arba iš dažytos didelio tankio medienos plaušo plokštės pagaminti karnizai („karūnos“). Tokios karūnos yra laikomos prabangos elementais,durys su šiomis detalėmis dera rafinuotame klasikiniame interjere.

Vietoj viršutinio durų apvado ant staktos estetiniais sumetimais gali būti montuojami iš natūralaus kietmedžio arba iš dažytos didelio tankio medienos plaušo plokštės pagaminti karnizai („karūnos“). Tokios karūnos yra laikomos prabangos elementais,durys su šiomis detalėmis dera rafinuotame klasikiniame interjere.

 • Karnizų gamybos technologija, naudojamos medžiagos priklauso nuo durų ir apvadų paviršiaus dangos bei gamybos būdo.
 • Mediniai ir dažyti dekoratyviniai karnizai – i6skirtinis ir prabangus vidaus durų elementas, todėl dažniausiai jie gaminami pagal individualius, vienetinius užsakymus.

Populiarūs modeliai

Gaminame įvairių išmatavimų bei profilių dekoratyvinius durų karnizus. Pageidaujant užsakovui, įgyvendiname dizaino idėjas pagal pateiktus eskizus ar brėžinius, esant reikalui sukuriame naujus raštus bei ornamentus. Čia pateikti tik kelių dažniau gaminamų karūnų profilių pavyzdžiai: 

Durų stiklajuostės

Durų stiklas gali būti vientisas arba padalintas reikamo dydžio ir proporcijų langeliais. Jis derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei modeliais.

Durų stiklajuostės – detalė, prilaikanti duryse stiklą arba varčios įsprūdą („filingą“). Originalaus dizaino medinės ir dažytos vidaus durų stiklajuostės gali visiškai pakeisti išvaizdą, suteikti durims išskirtinumo.

 • Durų stiklas gali būti vientisas arba padalintas reikiamo dydžio ir proporcijų langeliais. Jis derinamas su įvairiais stiklajuosčių tipais bei profiliais.
 • Kai kuriais atvejais stiklajuostės naudojamos ir kaip „Grandus“ technologinės linijos vidaus durų varčios įsprūdos („filingo“) laikančioji detalė.
 • Stiklajuostės gaminamos iš natūralaus kietmedžio arba iš didelio tankio medienos plaušo plokštės. Jų gamybos technologija priklauso nuo durų varčios gamybos būdo bei paviršiaus dangos.

Populiarūs modeliai

Gaminame įvairių išmatavimų bei profilių durų stiklajuostes. Pageidaujant užsakovui, įgyvendiname dizaino idėjas pagal pateiktus eskizus ar brėžinius, esant reikalui sukuriame naujus raštus. Čia pateikti dažniau gaminamų stiklajuosčių profilių pavyzdžiai:

Spynos, rankenos, apdailos detalės

Rankenas, spynas, vyrių dekoratyvinius gaubtus galite rinktis pagal durų stilių, spalvą, bendrą interjero koloritą ir jame vyraujančias detales.

Durų rankenos, spynos, vyrių dekoratyviniai gaubtai gali būti parenkami pagal durų stilių, spalvą, interjero koloritą ir jame vyraujančias detales.

 • Naudojame tik patikimą aukščiausios kokybės furnitūrą, kurią užsakome iš žinomų Europos gamintojų.
 • Esant reikalui, galime įmontuoti bet kokias užsakovo poreikius atitinkančias specializuotas spynas.
 • Kaip dekoratyvinis varčios elementas gali būti naudojami įvairūs nerūdijančio plieno, aliuminio, stiklo ir kitų medžiagų intarpai bei apdailos detalės.

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.